Lucide HUPS IR – Nástěnné svítidlo Vnitřní/Venkovní – Ø 21 cm – LED – 1x10W 3000K – IP54 – se senzorem – Bílé
Kód: 22863/10/31Súvisiaci tovar
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212221582 |
| Barva: | Bílá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 54 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | F |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 21 cm |
| Sensor: | Se senzorem pohybu a senzorem den/noc |
| Výkon [W]: | 1 x 10 W |
| Výška [cm]: | 21 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)