Lucide GOA - nástěnné svítidlo venkovní - LED - 1x6W 3000K - IP54 - Černá 28857/06/30
Kód: 28857/06/30Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
230 Kč
–3 %
UGROUTCLEANERS75
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212280961 |
| Barva: | Antracit |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 54 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 10 W |
| Výška [cm]: | 6 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)