Lucide GIPSY - závěsné svítidlo - Ø 7 cm - GU10 - Bílá
Kód: 35400/25/31Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
164 Kč
–3 %
Mapei Čistič Mapei černá BEI9041
Skladem
159 Kč
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
180 Kč
–2 %
HG HG gelový čistič odpadů HGGCO
Skladem
175 Kč
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závěsná |
|---|---|
| EAN: | 5411212351463 |
| Barva: | Bílá |
| Patice: | GU10 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 7 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 35 W |
| Výška [cm]: | 35 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)