Lucide GALEN-LED - noční lampa - LED - 1x3W 3000K - Černá 18294/03/30
Kód: 18294/03/30Súvisiaci tovar
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
164 Kč
–3 %
Mapei Čistič Mapei černá BEI9041
Skladem
159 Kč
Podrobný popis
Nástěnné svítidlo s designovým vzhledem, integrovaným LED osvětlením a nádherným povrchem. Toto nástěnné osvětlení se perfektně hodí jako lampa na čtení vedle postele nebo jako noční světlo. Flexibilní čtecí rameno vám umožní nasměrovat světlo na to, co považujete za důležité. Vypínač je integrován v nástěnném svítidle pro ergonomické a jednoduché ovládání. O tom, že už nikdy nebudete muset vstát z postele. Vysoce kvalitní hliník s matným povrchem je nejen velmi stylový, je také velmi odolný a nadčasový.Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212185792 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 3 W |
| Výška [cm]: | 24 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)