Lucide G80 Třída B - Žárovka s vláknem - Ø 8 cm - LED stmívatelná - E27 - 1x7W 2700K - Průhledná
Kód: 49086/07/60Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 5411212491862 |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | B |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 8 cm |
| Výkon [W]: | 1 x 7 W |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)