Lucide FOSKAL - zapuštěné stropní svítidlo - Ø 34,5 cm - LED - 1x12W 2700K - Černá
Kód: 79177/12/30Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropní |
|---|---|
| EAN: | 5411212791504 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 34 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 12 W |
| Výška [cm]: | 7.3 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)