Lucide FJARA Led stolní lampa černá
Kód: 06801/01/30Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lampy |
|---|---|
| EAN: | 5411212061355 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 44 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 5 V |
| Průměr ø [cm]: | 17.5 cm |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 0.3 W |
| Výška [cm]: | 40 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)