Lucide filamentová LED žárovka ST64 E27/5W 500LM 2700K- stmívatelná - Jantarová
Kód: 49068/05/62Súvisiaci tovar
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 5411212491602 |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | E |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 6 |
| Výkon [W]: | 1 x 5 W |
| Výška [cm]: | 14.6 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)