Lucide filamentová LED žárovka G125 E27/8W 800LM 2700K- stmívatelná - Jantarová
Kód: 49070/08/62Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 5411212491626 |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | E |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 12 |
| Výkon [W]: | 1 x 8 W |
| Výška [cm]: | 17.5 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)