Lucide FIGO - nástěnné svítidlo venkovní - Ø 21,3 cm - IP44 - Zinková 11811/01/06
Kód: 11811/01/06Súvisiaci tovar
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212114396 |
| Barva: | Zinek |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 44 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 60 W |
| Výška [cm]: | 27.3 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)