Lucide ERIN - Nástěnné bodové svítidlo - Vnitřní/Venkovní - LED - 2x5W 2700K - IP65 - Černá
Kód: 15820/10/30Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
180 Kč
–2 %
HG HG gelový čistič odpadů HGGCO
Skladem
175 Kč
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
150 Kč
–2 %
HG HG tekutý čistič odpadů HGTCO
Skladem
146 Kč
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212152053 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 65 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | F |
| Napětí [V]: | 8 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 2 x 5 W |
| Výška [cm]: | 19 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)