Lucide DODO PANDA - dětská LED stolní lampa - stmívatelná - černá
Kód: 71593/03/30Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolní |
|---|---|
| EAN: | 5411212712776 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 12 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 3 W |
| Výška [cm]: | 26 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)