Lucide DODO Frog - stolní LED lampa dětská - stmívatelná - Zelená
Kód: 71592/03/85Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolní |
|---|---|
| EAN: | 5411212712752 |
| Barva: | Zelená |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 12 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 3 x 3 W |
| Výška [cm]: | 24.5 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)