Lucide DINGO-LED - nástěnné svítidlo venkovní - stmívatelné - GU10 - 1x5W 3000K - IP44 - Černá 14881/05/30
Kód: 14881/05/30Súvisiaci tovar
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212143815 |
| Barva: | Antracit |
| Patice: | GU10 |
| Krytí: | IP 44 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 5 W |
| Výška [cm]: | 9 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)