Lucide DIMO - nástěnné svítidlo venkovní - IP54 - Rezavě Hnědá
Kód: 27853/01/97Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
180 Kč
–2 %
HG HG gelový čistič odpadů HGGCO
Skladem
175 Kč
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
230 Kč
–3 %
UGROUTCLEANERS75
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
150 Kč
–2 %
HG HG tekutý čistič odpadů HGTCO
Skladem
146 Kč
Podrobný popis
Dimo je zábavné nástěnné svítidlo pro venkovní použití. Samozřejmě, že Dimo může být také užitečné v interiéru, ale plně se uplatní venku. Dimo můžete snadno nainstalovat na venkovní stěnu. Poskytuje pohodlné světlo, které nejen prospívá útulnosti na vaší zahradě, terase nebo terase, ale také zlepšuje funkčnost. Jas je tak akorát: není příliš jasný, není příliš měkký. Můžete si tak užít příjemné večery pod širým nebem ve vší pohodě. Dimo lze také snadno připojit ke stmívači.Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212270870 |
| Barva: | Hnědá |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 54 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 18 W |
| Výška [cm]: | 11 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)