Lucide DIMO - nástěnné svítidlo venkovní - IP54 - Černá 27853/01/30
Kód: 27853/01/30Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
180 Kč
–2 %
HG HG gelový čistič odpadů HGGCO
Skladem
175 Kč
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212270863 |
| Barva: | Antracit |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 54 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 18 W |
| Výška [cm]: | 11 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)