Lucide DEVI - nástěnné svítidlo - G9 - Bílá 09201/01/31
Kód: 09201/01/31Súvisiaci tovar
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
164 Kč
–3 %
Mapei Čistič Mapei černá BEI9041
Skladem
159 Kč
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
Podrobný popis
LUCIDE 09201/01/31 DEVI nástěnné svítidlo LUCIDE 09201/01/31 DEVI nástěnné svítidlo je moderním svítidlem, které se hodí do moderních interiérů. Jeho jednoduchý design bezpochyby oživí každý interiér. LUCIDE 09201/01/31 DEVI nástěnné svítidlo je vyrobeno z kvalitního materiálu hliník. LUCIDE 09201/01/31 DEVI nástěnné svítidlo se vyrábí v bílém provedení. Součástí LUCIDE 09201/01/31 DEVI nástěnného svítidla není zdroj. LUCIDE 09201/01/31 DEVI nástěnné svítidlo lze doplnit zdrojem s max. příkonem 1x40W s paticí G9. LUCIDE 09201/01/31 DEVI nástěnné svítidlo disponuje výškou 8 cm šířkou 12 cm a délkou 8 cm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212091611 |
| Barva: | Bílá |
| Patice: | G9 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 42 W |
| Výška [cm]: | 8 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)