Lucide COMBO - venkovní svítidlo sloupek - Ø 9 cm - LED - 1x7W 3000K - IP54 - Černá 27874/65/30
Kód: 27874/65/30Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zahradní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 5411212271303 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 54 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 9 cm |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 9 W |
| Výška [cm]: | 65 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)