Lucide CLAIRETTE - nástěnné svítidlo venkovní - LED - IP54 - Černá 28861/10/30
Kód: 28861/10/30Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
164 Kč
–3 %
Mapei Čistič Mapei černá BEI9041
Skladem
159 Kč
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212281104 |
| Barva: | Antracit |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 54 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Se senzorem pohybu a senzorem den/noc |
| Výkon [W]: | 1 x 13 W |
| Výška [cm]: | 38 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)