Lucide CLAIRE - venkovní svítidlo sloupek - IP54 - Černá 27883/25/30
Kód: 27883/25/30Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zahradní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 5411212271501 |
| Barva: | Antracit |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 54 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 15 W |
| Výška [cm]: | 24.5 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)