Lucide CINTRA LED stolní lampa dobíjecí / na baterie - stmívatelná 3 kroky - Ø 9 cm 1x1,5W 3000K průhledná
Kód: 13599/09/60Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolní |
|---|---|
| EAN: | 5411212134356 |
| Barva: | průhledné |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 220 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 1.5 W |
| Výška [cm]: | 8.7 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)