Lucide CINTRA LED stolní lampa dobíjecí / na baterie Ø 11 cm 1x2W 3000K průhledná
Kód: 13599/11/60Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolní |
|---|---|
| EAN: | 5411212134363 |
| Barva: | průhledné |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 220 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 2 W |
| Výška [cm]: | 10.5 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)