Lucide CINTRA - dobíjecí stolní lampa - Ø9 cm - LED - 1,5W 2700K - 3 kroky stmívání - průhledné
Kód: 13599/01/60Súvisiaci tovar
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
164 Kč
–3 %
Mapei Čistič Mapei černá BEI9041
Skladem
159 Kč
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolní |
|---|---|
| EAN: | 5411212134486 |
| Barva: | průhledné |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 220 V |
| Průměr ø [cm]: | 9 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 1.5 W |
| Výška [cm]: | 8.7 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)