Lucide CAPSULE venkovní nástěnné svítidlo 1xE27 IP65 černá
Kód: 29897/01/30Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
230 Kč
–3 %
UGROUTCLEANERS75
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212290458 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 54 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 15 W |
| Výška [cm]: | 24 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)