Lucide CADIX Outdoor Stropní svítidlo E27/max 15W led černá
Kód: 15803/01/30Súvisiaci tovar
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Venkovní |
|---|---|
| EAN: | 5411212151896 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 65 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 15 W |
| Výška [cm]: | 27.6 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)