Lucide BOLTON - Nástěnné svítidlo vnitřní/venkovní - LED stmívatelné - 1x1W - IP54 - Senzor Den/Noc - Černá
Kód: 15814/01/30Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212152091 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 54 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 4 V |
| Sensor: | Se senzorem den/noc |
| Výkon [W]: | 1 x 1 W |
| Výška [cm]: | 12 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)