Lucide BANKER - stolní retro lampa - Bronzová / zelená
Kód: 17504/01/03Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolní |
|---|---|
| EAN: | 5411212174031 |
| Barva: | Zelená, bronzová |
| Patice: | E14 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 40 W |
| Výška [cm]: | 30 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)