Lucide AXI nástěnné bodové svítidlo kulaté Led bílá
Kód: 69201/06/31Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
230 Kč
–3 %
UGROUTCLEANERS75
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212690036 |
| Barva: | Bílá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 54 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 2 x 3.5 W |
| Výška [cm]: | 10 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)