Lucide ARNE-LED - přisazené bodové svítidlo venkovní - Ø 6,3 cm - LED - GU10 - 2x5W 2700K - IP44 - Černá 14866/10/30
Kód: 14866/10/30Súvisiaci tovar
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212143877 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | GU10 |
| Krytí: | IP 44 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 6.3 cm |
| Sensor: | Se senzorem pohybu a senzorem den/noc |
| Výkon [W]: | 2 x 5 W |
| Výška [cm]: | 22.5 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)