Lucide ARNE-LED - přisazené bodové svítidlo venkovní - Ø 6,3 cm - LED - GU10 - 1x5W 2700K - IP44 - Černá 14867/05/30
Kód: 14867/05/30Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
164 Kč
–3 %
Mapei Čistič Mapei černá BEI9041
Skladem
159 Kč
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
180 Kč
–2 %
HG HG gelový čistič odpadů HGGCO
Skladem
175 Kč
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212143891 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | GU10 |
| Krytí: | IP 44 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 6.3 cm |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 5 W |
| Výška [cm]: | 11.5 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)