Lucide ALEXA koupelnové LED nástěnné svítidlo 1x8W 3000K IP44 matná zlatá/mosazná
Kód: 04210/08/02Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
230 Kč
–3 %
UGROUTCLEANERS75
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
164 Kč
–3 %
Mapei Čistič Mapei černá BEI9041
Skladem
159 Kč
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212040510 |
| Barva: | mosazná, zlatá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 44 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | F |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 8 W |
| Výška [cm]: | 3.6 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)