Lucide AARON - stmívatelná stojací lampa - 1x10W 2700K - zlatá
Kód: 19730/10/02Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stojanová |
|---|---|
| EAN: | 5411212194015 |
| Barva: | mosazná, zlatá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 12 W |
| Výška [cm]: | 134 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)