LUCIDE 45474/06/30 TYCHO 6x G9/28W černé závěsné svítidlo
Kód: 45474/06/30Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závěsná |
|---|---|
| EAN: | 5411212450951 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | G9 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 25 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 6 x 28 W |
| Výška [cm]: | 150 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)