Lucide 35911/08/31 YUMIKO LED bodové svítidlo stmívatelné - 1x8W - bílá
Kód: 35911/08/31Súvisiaci tovar
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bodovky |
|---|---|
| EAN: | 5411212351661 |
| Barva: | Bílá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 7 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 10 W |
| Výška [cm]: | 8.2 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)