Lucide 34540/03/30 MIRASOL lampa stolní G9/3x7W
Kód: 34540/03/30Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
180 Kč
–2 %
HG HG gelový čistič odpadů HGGCO
Skladem
175 Kč
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
150 Kč
–2 %
HG HG tekutý čistič odpadů HGTCO
Skladem
146 Kč
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolní |
|---|---|
| EAN: | 5411212343390 |
| Barva: | Černá, mosazná |
| Patice: | G9 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 25 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 3 x 7 W |
| Výška [cm]: | 36.5 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)