Lucide 27893/05/29 TATUM svítidlo venkovní LED 4.5W antracit
Kód: 27893/05/29Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zahradní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 5411212271655 |
| Barva: | Antracit |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 65 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | F |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 5 W |
| Výška [cm]: | 13 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)