Lucide 23954/21/30 XYRUS bodové svítidlo 4xGU10 - 5W - černé
Kód: 23954/21/30Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bodovky |
|---|---|
| EAN: | 5411212234216 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | GU10 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 4 x 5 W |
| Výška [cm]: | 12.5 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)