LED žárovka - okrasné vlákno - T30 5W - 260LM - 2200K - 25cm - stmívatelná - jantarová
Kód: 49035/25/62Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 5411212491398 |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 3 |
| Výkon [W]: | 1 x 4.9 W |
| Výška [cm]: | 25 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)