LED žárovka - E27/8W - 3krokově stmívatelná - opál
Kód: 49066/08/61Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
180 Kč
–2 %
HG HG gelový čistič odpadů HGGCO
Skladem
175 Kč
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 5411212491589 |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | E |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 8 |
| Výkon [W]: | 1 x 8 W |
| Výška [cm]: | 12.2 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)