ACARA SP6/1 ukončovací lišta L, AAR, PVC tmavě šedá, 8 mm, 2,5 m AAR-818/V
Kód: AAR-818/VPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | UKONČOVACÍ LIŠTY L |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| EAN: | 8596497025302 |
| Materiál: | PVC |
| Délka: | 2,5 m |
| Tvar: | L |
| Umístění: | obytné prostory |
| Výška: | 8 mm |
| Barva PVC: | šedá tmavá |
| Exteriér: | Ano |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| Pro výšku dlažby: | 8 mm |
| Produkt: | lišta |
| Síla materiálu (mm): | 1 |
| Účel: | dlažba, obklad |
| Účel 1: | dlažba |
| Hlavní parametr: | 8 mm |
| Typ lišty: | ukončovací |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)