Rio INOX - Vanová baterie, Nikl kartáčovaná RI154.5IN, RAV Slezák
Code: RI154.5INRelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | VANOVÉ |
|---|---|
| Weight: | 1.4 kg |
| EAN: | 8596700008054 |
| Barva: | Nikl - kartáčovaná |
| Materiál: | Nerez |
| Série: | Rio INOX |
| Umístění: | nástěnná |
| Ovládání: | Pákové |
| Perlátor: | MA0001E |
| Povrchová úprava: | Lak |
| Průměr kartuše: | 35 mm KA3502E |
| Přepínač vody: | KA3521 |
| Rozměr: | 150 mm |
| Typ baterie: | Vanová |
| Typ kartuše: | Keramická |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Typ uchycení: | Nástěnné |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Ramínko otočné (ANO,NE): | ne |
| se sprchou, bez sprchy: | bez sprchového setu |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)