Rio INOX - Umyvadlová vysoká baterie bez výpusti, Nikl kartáčovaná RI130.0IN, RAV Slezák
Kód: RI130.0IN RI130.5IN Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vodovodní baterie umyvadlová stojánková, vysoká.
- tato baterie je vybavena keramickou kartuší o průměru 25 mm KA2505
- perlátor MA0018EIN
- výška baterie 317 mm
- povrchová úprava lak - Nikl kartáčovaná
Typ připojení flexi hadic:
- "0" - připojení flexi hadic 3/8" (RI130.0IN)
- "5" - připojení flexi hadic 1/2" (RI130.5IN)
Tuto baterii lze kombinovat s vanovými a sprchovými bateriemi ze série RIO INOX SLEZÁK - RAV.
Záruka:
- na těsnost odlitku (tělo baterie) - 10 let
- na kartuši a povrchovou úpravu - 6 let
- na ostatní díly dle Občanského zákoníku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | UMYVADLOVÉ |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | Nikl - kartáčovaná |
| Materiál: | Nerez |
| Série: | Rio INOX |
| Umístění: | stojánková |
| Otočné ústí: | Ne |
| Ovládání: | Pákové |
| Perlátor: | MA0018EIN |
| Povrchová úprava: | Lak |
| Průměr kartuše: | 25 mm KA2505 |
| Rozměr: | 3/8'', 1/2'' |
| Typ baterie: | Umyvadlová |
| Typ kartuše: | Keramická |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Typ uchycení: | Stojánkové |
| Výška baterie: | 317 mm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Bez výpustí, s výpustí: | bez výpusti |
| Průtok vody l/min: | 6,5 |
| Ramínko otočné (ANO,NE): | ne |
| Rozměr balení: | 93 x 315 x 164 mm |
| Váha netto: | 1,7 |
| Váha brutto: | 1,94 |
| Výška: | 440 |
| Šířka: | 179 |
| Hloubka: | 75 |
| Celní kód: | 84818011 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)