Rio INOX - Sprchový systém s vodovodní baterií a teleskopickou tyčí, Nikl - kartáčovaná RI182.5/5-61IN, RAV Slezák
Kód: RI182.5/5-61INSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vodovodní baterie sprchová RIO INOX s hlavovou a ruční sprchou se skládá z:
- povrchová úprava lak - nikl - kartáčovaná
- vodovodní sprchová baterie RIO INOX
- baterie je vybavena keramickou kartuší o průměru 35 mm KA3502E
- plastová antivápenná ruční sprcha PS0045IN
- plastová antivápenná hlavová sprcha ø 20 cm PS0061IN
- sprchová plastová hadice PH1505IN - délka 150 cm
- teleskopická sprchová tyč s jedním úchytem na zeď MD0890IN
Sprchový komplet RIO INOXse vyrábí pouze v rozteči 150 mm.
Tuto baterii lze kombinovat s bateriemi ze série RIO INOX SLEZÁK - RAV.
Záruka:
- na těsnost odlitku (tělo baterie) - 10 let
- na kartuši - 6 let
- na povrchovou úpravu - 6 let
- na ostatní díly dle Občanského zákoníku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SPRCHY A SPRCHOVÉ SETY |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.39 kg |
| EAN: | 8596700008078 |
| Barva: | Nikl - kartáčovaná |
| Materiál: | Nerez |
| Série: | Rio INOX |
| Umístění: | nástěnná |
| Ovládání: | Pákové |
| Povrchová úprava: | Lak |
| Průměr kartuše: | 35 mm KA3502E |
| Rozměr: | 150 mm |
| Typ baterie: | Sprchová |
| Typ kartuše: | Keramická |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Typ uchycení: | Nástěnné |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Délka sprchové hadice, mm: | 1500 |
| Kód sprchové hadice: | PH1505IN |
| Kód sprchy ruční: | PS0045IN |
| Průtok vody l/min: | 9.5 |
| Ruční sprchy, počet funkcí: | 5 |
| se sprchou, bez sprchy: | se sprchovým kompletem a hlavovou sprchou |
| Typ sprchové hadice: | kov |
| Velikost sprchy stropní, prum, mm: | ⌀200 |
| Vzhled (kulatá, hranatá) - ruční a stropní sprchy: | kulatá |
| Rozměr balení: | 90 x 1130 x 390 mm |
| Váha netto: | 3,59 |
| Váha brutto: | 4,39 |
| Výška: | 1130 |
| Šířka: | 390 |
| Hloubka: | 90 |
| Celní kód: | 84818011 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)