RENDL MENSA R 40 stropní matná černá 230V LED 28W 3000K R12116
Kód: R12116Detailní popis produktu
Stropní LED diodové svítidlo s hliníkovým česaným nebo lakovaným rámem. Svítidlo je dodávané s difuzérem z mléčného polykarbonátu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Interiérová |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.62 kg |
| EAN: | 8595685410500 |
| Barva: | Matná černá |
| Napětí: | 230V |
| Příkon: | 28 |
| Výška: | 9 |
| Hmotnost: | 2.62 |
| Průměr: | 40 |
| Barva tempeture: | 3000K |
| Hmotnost (netto): | 1.96 |
| Intenzita osvětlení: | 1800 |
| Led: | 1 |
| Velikost: | 40/9 (Ø/V) |
| y: | 1 |
| Zdroj: | LED |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)