RENDL ELIA PIR nástěnná antracitová 230V LED 9W IP44 3000K R13931
Kód: R13931Související produkty
Detailní popis produktu
Nástěnné venkovní LED svítidlo ze série ELIA v kombinaci masivního hliníku a opálového difuzoru. Včetně vestavného pohybového senzoru.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 8595685426921 |
| Barva: | Antracitová |
| Napětí: | 230V |
| Příkon: | 9 |
| Šířka: | 137 |
| Výška: | 22 |
| Hmotnost: | 0.85 |
| Barva tempeture: | 3000K |
| Hmotnost (netto): | 0.684 |
| Intenzita osvětlení: | 720 |
| IP: | IP44 |
| Led: | 1 |
| Velikost: | 22/13,7/15,5 (V/Š/HL) |
| y: | 1 |
| Zdroj: | LED |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)