RENDL DAY nástěnná černá 230V LED 16W 3000K R10636
Kód: R10636Detailní popis produktu
Nástěnné lineární svítidlo s LED diodami, se svícením UP/DOWN.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Interiérová |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 8595685404264 |
| Barva: | Černá |
| Napětí: | 230V |
| Příkon: | 16 |
| Šířka: | 59 |
| Výška: | 9 |
| Hmotnost: | 1.5 |
| Barva tempeture: | 3000K |
| Hmotnost (netto): | 1.2 |
| Intenzita osvětlení: | 840 |
| Led: | 1 |
| Velikost: | 9/59/3 (V/Š/HL) |
| y: | 1 |
| Zdroj: | LED |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)