RENDL COIMBRA stropní černá 230V LED 24W 3000K R12526
Kód: R12526Detailní popis produktu
Stropní kruhové LED svítidlo pro montáž na strop. Svítidlo je možné zapustit do sádrokartonových stropů pomocí zápustného držáku R12962 s nastavením hloubky zapuštění nebo zavěsit pomocí závěsné sady R12961.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Interiérová |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4.1 kg |
| EAN: | 8595685413990 |
| Barva: | Černá |
| Napětí: | 230V |
| Příkon: | 24 |
| Výška: | 10 |
| Hmotnost: | 4.1 |
| Průměr: | 445 |
| Barva tempeture: | 3000K |
| Hmotnost (netto): | 3.65 |
| Intenzita osvětlení: | 1800 |
| Led: | 1 |
| Velikost: | 44,5/10 (Ø/V) |
| y: | 1 |
| Zdroj: | LED |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)