PMH Radiátor Savoy 600x790mm, Metalická antracit - lesk S2A-M
Kód: S2A-MSouvisející produkty
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
150 Kč
–2 %
HG HG tekutý čistič odpadů HGTCO
Skladem
146 Kč
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
Detailní popis produktu
Klasický radiátor do koupelny s možností připojení po stranách nebo na střed.
Možnosti připojení radiátoru Savoy



Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOUPELNOVÉ RADIÁTORY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 8 kg |
| Barva: | Metalická antracit - lesk |
| Objem: | 5.00 |
| Hmotnost: | 8.00 |
| Rozměr: | 600x790mm |
| Dop. výkon el. top. tyče: | 300.00 |
| Rozteč: | 557.00 / 50.00 |
| Výkon 75/65°C: | 329.00 |
| Barva: | Metalická antracit - lesk |
| Rozměr: | 600x790mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)