PMH Radiátor Rosendal 420x1500mm, Šedobéžová - strukturální R2GBE/6
Kód: R2GBE/6Související produkty
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
Detailní popis produktu
Neobvyklý, prostorově nenáročný radiátor vhodný nejen do Vaší koupelny, ale i kuchyně, chodby, předsíně...
U modelů na výšku je radiátor doplněn o háčky pro snadné zavěšení ručníků.U provedení L a XL nedoporučujeme vytápění pouze el.topnou tyčí.

Možnosti připojení radiátoru Rosendal


Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOUPELNOVÉ RADIÁTORY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 12.9 kg |
| Barva: | Šedobéžová - strukturální |
| Objem: | 9.45 |
| Hmotnost: | 12.90 |
| Rozměr: | 420x1500mm |
| Dop. výkon el. top. tyče: | 300.00 |
| Rozteč: | 380.00 / 0.00 |
| Výkon 75/65°C: | 376.00 |
| Barva: | Šedobéžová - strukturální |
| Rozměr: | 420x1500mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)