PMH Radiátor Pluto X 255x1500mm, Chrom PX2C/4
Kód: PX2C/4Související produkty
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
Detailní popis produktu
Radiátor s hranatými profily trubek patří mezi nejužší radiátory na trhu.
Radiátor je doplněn o hranaté háčky ve dvou řadách pro snadné zavěšení ručníků.

Možnosti připojení radiátoru Pluto


Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOUPELNOVÉ RADIÁTORY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 9.4 kg |
| Barva: | Chrom |
| Objem: | 6.00 |
| Hmotnost: | 9.40 |
| Rozměr: | 255x1500mm |
| Dop. výkon el. top. tyče: | 200.00 |
| Rozteč: | 225.00 / 0.00 |
| Výkon 75/65°C: | 238.00 |
| Barva: | Chrom |
| Rozměr: | 255x1500mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)